Olaszos pörkölés, Könnyen nyitható, Karakteres ízvilág
A Douwe Egberts Omnia Espresso válogatott, magas minőségű kávészemekből készült aromás, testes kávé.
A különleges receptúrának és olaszos pörkölésnek köszönhetően egyaránt alkalmas presszó kávé és tejjel készült kávékülönlegességek készítésére.
Magas minőségű kávészemekből készült aromás, testes kávé
Minőségi garancia
Több, mint 250 éves tapasztalat, válogatott alapanyagok, valamint pörkölőmestereink szakértelme és gondos figyelme garantálja a Douwe Egberts kávék minőségét.
Őrölt-pörkölt kávé
Adagolás
Az ideális ízélmény elérése érdekében egy csésze kávé elkészítéséhez kb. 6 gramm őrölt-pörkölt kávé felhasználása javasolt. Alkalmas hagyományos vagy filter kávé elkészítésére is. Kifejezetten ajánljuk eszpresszó vagy eszpresszó alapú, tejjel készült kávékülönlegességekhez.
A csomag felbontását követően a kávét kérjük tegye jól zárható tárolódobozba, hogy minél hosszabb ideig megőrizhesse frissességét és eredeti aromáját.
Száraz, hűvös helyen tartandó.
Kínálatunkból: